Föremål som liknar golvurnor
5064 Golvurnor
ett par, Kina. Höjd: 95 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 8 mars 2021
6027 Golvurnor
Ett par, Kina, nutida. Höjd: 61
Såld: 3.400 kr
Såldes den 8 april 2019
2235 Golvurnor
2 st. Kina, höjd: 47 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 4 maj 2015
7557 Golvurnor
1 par, Kina, skador, höjd: 37
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 augusti 2011
3566 Golvurnor
1 par, glaserad keramik, höjd: 57
Såld: 550 kr
Såldes den 1 augusti 2011
8390 Golvurnor
Ett par, Blåvitt kompaniporslin, höjd: 60
Såld: 3.500 kr
Såldes den 8 februari 2010
5851 Golvurnor
2 st, Kina, höjd: 33-35
Såld: 450 kr
Såldes den 23 november 2009
6201 Golvurnor
1 par, Kina, höjd: 95
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 juli 2009
4181 Golvurnor
1800-tal Kina, höjd: 44
Såld: 2.500 kr
Såldes den 20 april 2009